donna*lee

Jak zase ztloustnout?

Je mi 18 let,vážím 161 cm a vážím 47 kg.Ještě před 4 měsíci jsem měla něco kolem 56 kg,ale teď v poslední době šla kila strašně rychle dolu a pořád se to snižuje.Řekla bych,že jím hodně ale moc to nepomáhá.Šaty o velikosti 34 do kterých jsem se v létě nemohla narvat mi teď padají a takhle to teď mám s většinou oblečení.Už jsem z toho zoufalá.Nemáte někdo radu jak přibrat?

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud opravdu jíš, tak by to mohlo být stresem. Za 4 měsíce zhubnout 9 kg ( pokud se nesnažíme zhubnout ) je dost. Zkus být více v pohodě, řešit jen důležité věci, nezabývat se maličkostmi. Pokud by tento trend nadále přetrvával, navštiv lékaře. Mohlo by to mít různé příčiny ( třeba štítná žláza ), ale to by Ti potvrdil jen lékař.

Další odpovědi
anonym

Začni jíst normálně a podívej se na podobné otázky. Možná tam najdeš odpověď na svůj problém. V 18 letech je 56 kg na 161 cm dost, takže těch 47 bych si dokázala představit spíš. Více dolů by to ale jít nemělo. Pokud si nejsi vědoma toho, že by sis nějakou stupidní dietou nebo uměle vyvolanou psychickou poruchou sama tento stav vyvolala, tak navštiv lékaře. No a pokud sis to sama zapříčinila a neumíš to zastavit, tak ho navštiv tím, rychleji. Víc hubnout bys neměla!

mosoj

Jó tak to bude těžké, díky intervenci ČNB.

Kelt

Není třeba tloustnout, ale přibrat. Vhodnou stravou, jídelníčkem, kombinovat pohyb, odpočinek. Sleduj své míry a váhu. Snaž se přibrat za 4 měsíce původní váhu. Pokud nemáš zažívací potíže.