Avatar uživatele
Oprah

Jak zaručeně odnaučit cumel

Jak mám odnaučit cumel na noc od 2,5 letého synka.Když mu ho nedám,tak ječí,a když mu v noci vypadne z pusy a vzbudí se tak ječí taky.Dávám mu ho už kvůli tomu aby nevzbudil roční sestřičku.Prosím poraďte,takto to do nekonečna nejde.Díky moc

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Zlatonka před 5269 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
alenka901

Malej už měl pomalu dva roky a tak jsem zapátrala jak na to. Dudlíku jsem zprvu odstřihla jen špičku aby tam šel vzduch, malému se to nepozdávalo ale přesto dujdal dál. Nechala jsem to tak tři dny,pak jsem ustřihla větší kosek- to už bylo horší, ale pořád ho chtěl. Pak si ho i prokousl a ejhle za tři týdny jsme byli bez dudlíku a už v pohodě spinká ve dne i v noci

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Moje sestra kdysi použila poměrně tvrdou metodu. Dudlík jednoduše vyhodili a dcerce řekli, že se ztratil.

Stříhání použila jedna moje kamarádka a prý s úspěchem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fortin

Ano, přidávám se k Nuknuk. Paní které jsem stavěl dům jsem přirozeně naslouchal a o tomhle také hovořila: Když vnučka byla malá a byla u babičky (ta paní)a byl čas skončit s dudlem, vyhodila ho. Na otázku „co se stalo s dudlíkem“ odpověděla: Pojd' sem, pojd' se podívat k oknu co se stalo! Přiletěly vrány a jedna z nich ji odnesla.
Paní mě to přiblížila tak, že dítěti nevysvětlíte že něco není. Ale že to odešlo. A vnučka vůbec neplakala.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek