Nechápavé

Jak zaridit internet ??

Prestehovali jsme se do noveho bytu,neni zde internet a chteli bysme ho,vubec nevim co je na to potreba koupit,udelat atd..
Poraeil by mi nekdo s tim?? DIKY

Nejlepší odpověď
gecco

Musíš:

  1. zjistit možnosti připojení (zda je v domě ´kabel´ – a čí, jaké jsou další možnosti připojení – wifi, LTE, 3G…)
  2. kontaktovat možné poskytovatele a nechat si předložit nabídku
  3. jednu z nabídek přijmout

Další odpovědi
Dochy

Nejdřív zjistit možnosti…
ADSL je prakticky všude, ale není moc rychlé a je docela drahé. Připojení přes mobil je nyní možná ještě dostupnější, ale ještě pomalejší a dražší než ADSL
Možnost připojení kabelem by mohla být nejlepší, ale je jen v některých lokalitách.
WiFi je dostupná v mnoha lokalitách, zpravidla od místních pidiposkitovatelů, kvalita i cena se liší. Zeptat se sousedů (radši z mladších generací) je obvykle to nejrychlejší a nejjednodušší co pro začátek můžeš udělat…

lexx

zeptat se lidí v okolí kdo jim dělá tu službu

Děda Louda

Kontaktuj providera.

jáára

Lokalita?