icurusL

Jak zařídit, abych dostal cukrovku?

Nejlepší odpověď
Kepler

To není tak jednoduché. Především bys měl mít k tomu genetické dispozice. Hodně papej a málo se pohybuj, abys měl tak 30 kg přes váhu. Taky bys měl kouřit a chlastat, jíst nezdravě a mít tak nezdravý životní styl. Budeš mít fantastické zdravotní problémy, možná si budeš muset píchat inzulín a brzy umřeš v diabetickém kómatu. Prostě srandy kopec. Tak směle do toho, držím ti palce!

Další odpovědi
marci1

Jak můžeš něco takového napsat?
Víš co to vůbec je? Chceš mít amputované nohy, oslepnout a mít jiné závažné poruchy? ☹
https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=diabetic­k%C3%A1+posti%C5%BE­en%C3%A9+nohy+fo­tografie&tbm=is­ch&ved=2ahUKEw­jSsIWmj9TpAhUJ­gKQKHVZkB2cQ2-cCegQIABAA&oq=di­abetick%C3%A1+pos­ti%C5%BEen%C3%A9+no­hy+fotografie&gs_lcp=CgN­pbWcQDFAAWABg0h9o­AHAAeACAAQCIAQ­CSAQCYAQCqAQtnd3Mtd2l6LW­ltZw&sclient=im­g&ei=GmfOXtK7M4mAk­gXWyJ24Bg&bih=612&biw=13­52&rlz=1C1GCE­A_enCZ832CZ832&h­l=cs#imgrc=jEw­gOYM_a3NFOM

GM

Jsi normální?

Malvína

Prvně bych si šla zařídit léčení hlavy. Nějak ti v ni hapruje…

zjentek

Slyšel jsem, že jedním z možných způsobů je NADMĚRNÁ KONZUMACE cukrů!

Fakes147852

WTF děláš si srandu vždyť je to humus to už raději koronu než cukrovku

Dochy

Záleží jakou chceš. Pokud to chceš mít jistý, stačí si vyoperovat slinivku. Nebo nějak zničit Langerhansovy ostrůvky…
Co to pro Tebe bude znamenat popsali kolegové. A protože slinivka má i další funkce, možná to budeš mít i rychlejší…

da ny

Pro icurusL: chtělo by to změnit doktora nebo prášky….

Edison

Keplere, podle tvého návodu dřív umře na infrakt, nebo ho klepne pepka. Cukrovka chce delší a pomalejší způsoby vyvolání. Jinak samozřejmě predispozice jsou dost důležité a určují rychlost…