Avatar uživatele
mv100

Jak zařídit, aby se o internetové petici dozvědělo co nejvíce lidí?

Doplňuji:
Drap: Ano, to chápu, ale jak?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mv100

Zajímavá 0 před 4089 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Už se tu řešilo vícekrát, zkus si přečíst už ověřené postupy – viz 65 odkazů ve zdroji:
Doplňuji:
Pakliže jsi tedy (dle diskuze), odkazy procházel, asi jsi četl nějak nepozorně.
To základní je tam řečeno, rozhodující je téma petice, aby zaujalo co nejvíce lidí.
No a podle toho se též odvíjí i sféry, na něž se lze obrátit. Ať už různé stupně státní samosprávy nebo různé občanské aktivity, sdružení, či média, pro která by to byl natolik významný podnět, že mohou využít svých možností publicity (článek, reportáž v TV) apod. Viděls třeba nedávno jak fungují kampaně, ne?
Nenapsals nic u účelu petice, jestli je to jen nějaká místní iniciativa, tak to asi pro zbytek ČR nebude nic atraktivního.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=petice

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
sio

Facebook. Pokud je petice k tématu, který osloví hodně lidí, rozšíří se sama 🙂. Jinak pokud zadáš „petice“ do vyhledávače, objeví se ti spousty stránek, které jsou přesně k tomuto účelu vytvořeny…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Udělat jí pořádnou reklamu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mv100

Dr.Axl: Vyhledávání jsem samozřejmě použil, ale odpověď na svou otázku jsem nenašel. V opačném případě bych svým dotazem nikoho nezatěžovatl :) .

před 4089 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mv100

sio: Taky mě to napadlo, ale pořád to není dost konkrétní. Nedokážu si představit, že bych prostě svým přátelům na FB tu petici rozeslal. Nechci se vnucovat, podpis by měl být dobrovolný.

před 4089 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek