Jak zapůsobit

libi se mi jedna holka a krasne si rozumime. Vim, ze se ji take libim, ale nekdy nevim o čem se sní mám bavit a nastáva nekdy (zatim se to stalo parkrat) takové trapné ticho prosím poradˇte mě jak navázat téma a na jaké věci se rači neptat.dík

Nejlepší odpověď
ten který je

Bavte se o tom co má ráda např.o jejích zálibách apod.My uživatelé jí neznáme a tak je to tedy trochu těžší poradit.

Další odpovědi
Michal

Ptej se na její zájmy a názory.Ať ona odpovídá.To o čem budeš vědět víc ,to rozveď.
Nezapomeň ji pochválit šaty,nebo tváře a buď stále svůj.Prosaď i své názory.

anonym

V každém rozhovoru,dos­tatečně dlouhém,vždy vznikne pauza.Je to naprosto přirozené,třeba se vyčerpá dané téma a chvilku trvá,než naskočí nové.Z toho si hlavu nedělej, a když si s ní rozumíš,tak si buď jistý,že to chápe,i proto,že má stejné „problémy“.To se poddá,případně vsákne.