verka

Jak zapsat číslo v přeposlaném exelovém listu, když napíšu, změní se na jiné?

Nemohu odstranit to, že se mi vrací neustále do buňky jiné číslo, ne ve všech řádcích. Dopisuji tam docházku a data si dělají, co chtějí.

Odpovědi
mosoj

Naformátuj si konkrétní buňku na data která tam potřebuješ vložit.
formát – buňky – číslo, datum, text atd. atd.

anonym

Data si nedělají „co chtějí“, dělají to, co mají předdefinováno ve formátu buňky – takže si to zkontroluj a nastav správně.
😉

arygnoc

asi to máte v jednom stĺpci (alebo viacerých – príchod, odchod, prerušenie práce a pod).

pokiaľ nesusedia, pomocou ctrl a myši si tie stĺpce „vysvieťte“ (dajte do výberu)
zvoľte formát/buňky (alebo ctrl+1) a tam si nastavte čo potrebujete.