Jak zapojit videorekorder

Koupil jsem V.rekorder s DVD(dohroma­dy).Obě zařízení norm. hrají,ale VR nenahrává TV,což je smutné, protože proto jsem jej koupil.Je to komplikováno S.T.boxem, prostě změť kabelů a dost možností, jak to celé zapojit.Ani se mi nepodařilo naladit VR+TV. Pravda je, že Tomu moc nerozumím.Zapojit, např. žehličku, to bych zvládnul. A ke všemu- dostal jsem informaci, že bez druhého S.T. boxu to nejde?! Co s tím ?

Nejlepší odpověď
Bonifác

Záleží jaký typ set top boxu máte, jestliže má váš set top box dva Scart konektory jeden kabel se zapojí mezi STB a TV a druhý do STB a VR (STB není Státní bezpečnost :)). Mělo by to fungovat. Jestliže nemá tak bych to zkusil pomocí Scart rozdvojky. P.S. Hodně štěstí.