Simula

Jak zapojit, propojit aparaturu?

Dobrý den, mám elektrickou kytaru k tomu malé 20W kombo k tomu napaječ a propojovač-to vím jak zapojit, ale chci si koupit ještě mikrofony a nevím vůbec jaké, jaké k tomu potřebuji kabely a vůbec jak to propojit-jsem začátečník prosím poraďte děkuji :)

Odpovědi
Michal Kole

Nejlepší bude foto konektorů. Oni jsou mikrofony na jacky tak i na profi konektory.

Existují kabely stíněné i nestíněné a to stínění je také potřeba nějak zapojit.