Avatar uživatele
kozlik

jak zapojit počítač

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4482 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Johny_r

Pokud jde o to, jak zapojit jednotlivé komponenty uvnitř bedny, je to na delší povídání.
Pokud jde o propojení počítače a periferií, je to snadné. Nastrkáte všechny kabely od periferií (monitor, klávesnice, myš, tiskárny, kamery atd.) do počítače. Konektory jsou naštěstí blbovzdorné a nedají se strčit jinak nebo jinam než tam, kam patří. Kromě toho povede do elektrické zásuvky kabel z počítače, z monitoru a z tiskárny. Do počítače je dále potřeba zastrčit síťový kabel (internet). Pokud má počítač zezadu kolébkový přepínač, je potřeba ho zapnout. Pak už by mělo vše fungovat.

Můj návod pochopitelně není dokonalý. Existuje spousta variant, proč by se to mohlo zapojit jinak. Ale v principu to takto bude fungovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
freek_zr

Velice zajímavá otázka, mohla byste více rozvinout v čem si nevíte rady?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ella

všechny potřebné informace o zapojení počítače do funkčního stavu najdete v návodu, není to nic těžkého…

pokud jste myslela jiné zapojení počítače, tak jste měla upřesnit otázku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
balca

:D ty dráty co máte k pc jeden dáte do druhý např: do zásuvky.
TO se liší podle toho kolik máte komponentů a většinou je u pc a i návod :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Kam? Do čeho?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DI$COVEƦY

jo uvnitř je to jednoduchý nejdřív větrák cpu 3pin je to na desce označené HDD přez sata power a data(sata)taky na desce označeno ze zdroje je to označené v říručce od zakl. desky a reset diody a power na dolní části zaklní desk je to detailně v návodu u základní desky optickou mechaniku stejně jako HDD a fachá jo já mám připojené katody ale to je PC tuning

Zdroj: http://www.al­za.cz/fluores­cencni-katodova-lampa-revoltec-d77702.htm

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek