kozlik

jak zapojit počítač

Nejlepší odpověď
Johny_r

Pokud jde o to, jak zapojit jednotlivé komponenty uvnitř bedny, je to na delší povídání.
Pokud jde o propojení počítače a periferií, je to snadné. Nastrkáte všechny kabely od periferií (monitor, klávesnice, myš, tiskárny, kamery atd.) do počítače. Konektory jsou naštěstí blbovzdorné a nedají se strčit jinak nebo jinam než tam, kam patří. Kromě toho povede do elektrické zásuvky kabel z počítače, z monitoru a z tiskárny. Do počítače je dále potřeba zastrčit síťový kabel (internet). Pokud má počítač zezadu kolébkový přepínač, je potřeba ho zapnout. Pak už by mělo vše fungovat.

Můj návod pochopitelně není dokonalý. Existuje spousta variant, proč by se to mohlo zapojit jinak. Ale v principu to takto bude fungovat.

Další odpovědi
freek_zr

Velice zajímavá otázka, mohla byste více rozvinout v čem si nevíte rady?

Ella

všechny potřebné informace o zapojení počítače do funkčního stavu najdete v návodu, není to nic těžkého…

pokud jste myslela jiné zapojení počítače, tak jste měla upřesnit otázku.

balca

:D ty dráty co máte k pc jeden dáte do druhý např: do zásuvky.
TO se liší podle toho kolik máte komponentů a většinou je u pc a i návod :D

terry

Kam? Do čeho?

DI$COVEƦY

jo uvnitř je to jednoduchý nejdřív větrák cpu 3pin je to na desce označené HDD přez sata power a data(sata)taky na desce označeno ze zdroje je to označené v říručce od zakl. desky a reset diody a power na dolní části zaklní desk je to detailně v návodu u základní desky optickou mechaniku stejně jako HDD a fachá jo já mám připojené katody ale to je PC tuning

Zdroj: http://www.al­za.cz/fluores­cencni-katodova-lampa-revoltec-d77702.htm