Green

Jak Zapnout webkameru ?

Potřebuji zapnout webkameru u tohoto notebooku , http://www.al­za.cz/msi-ge60-0nd-298cz-d364049.htm … Ale píše mi to že nebyla nainstalována …
Děkuji ..
Doplňuji:
Notebook je starý 2 dny, v ovládacích panelech ho vůbec nenajdu … Ani když spustím ve Startu foťák tak mi to píše že webkamera není dostupná ..

Nejlepší odpověď
brillant

Zkuste webkameru zapnout podle manuálu co jste s NTB dostal:
Stiskněte a podržte tlačítko Fn a potom stisknutím tlačítka
F6 zapněte funkci webové kamery. Dalším stisknutím
funkci vypněte.

Další odpovědi
badisko

asi ti chybi ovladac …http://cz.msi­.com/service/dow­nload/ nejdriv nam rekni esli je novy ..?…
Doplňuji:
Jak jsi ji spustila ?…v ovladacich panelech kameru mas nebo ne ?..Spustila jsi ji tlacitkem P1…?…Co rika spravce harware je u kamery vykricnik?..nebo tam neni kamera vubec videt?..mas nainstalovany software pro kameru klido povidej vubec se nestid my tady nekousem ikdyz je tady osamely vlk..a vlk samotar ..ikdyz je pravda ze sem zadna karkulka nechodi no ale kvuli nim to urcite nebude ..

badisko

dostala jsi k notasu cd?…