mirekborek

Jak zapnout OK Google na všech obrazovkách, pokud toto neni v nastavení?

Odpovědi
ptáč

To je vidget a jako jiné spotřebuje víc výkonu. Vidget na všech obrazovkách není dobrý nápad. Je lepší zredukovat domácí plochy na jednu, dvě, vytvořit složky pro často používané apk. Složky pro dokonalé uspořádání:
Media- fotky, Youtube, Soundcloud, Jamendo, zvuk, editace fotek, zvuku…
Místa- mapy cz, mapy G., navigace, jízdní řády…
Nakupování- internet banky, kupi cz, slevy, zápisník,…
Internet- GDisk, Prohlížeč, – nejvíc aplikací,…
Hry- hry.
Kancelář- kalkulačka, kalendář, grafy, notes, výpočty…
Jde to i bez zasraných aplikací, které to třídí a které zasírají reklamou a ještě bůhví co odesílají neznámo kam. Toto nastavení plochy jde zálohovat; backup plochy.