lolasv

Jak zapnout na klávesnici na notebooku tlačítko P?

Zdravím Vás všechny. Mám notebook ACER Aspire7740G a potřeboval bych poradit. Nechtěně jsem vypnul na klávesnici v pravém horním rohu hned pod displejem samostatné tlačítko s písmenem P a nevím jak ho zpátky zapnout. Je to volitelné tlačítko na kalkulačku a různé podobné aplikace. Děkuji za odpověd.

Odpovědi
led

Pokiaľ nemáte návod, stiahnite si (v angličtine) na adrese:
https://s3.ama­zonaws.com/bob­spdf/mn/aa/af0a1320-5574-4f8b-b9bd-38c1ab940450.pdf

MarkusCZ

Divný, ono tohle tlačítko se vypnout normálně nedá. Nevymazával jsi nějaké soubory nebo tak něco. Připadá mi že tam chybí na to ovladač nebo něco. Zkoušel si Ctrl + Alt + „P tlačítko“