martinek

jak zaplatit inkaso

jsem na memocenske jiz dva mesice.nemela jsem na zaplaceni inkasa a ted mam strach,ze me odpoji.jak mam postupovat, aby me neodpojily,mam tri deti a nervy nadranc.dekuji za pomoc

Odpovědi
fira

Já bych se zkusil domluvit stím kdo vám dodává energie.Určitě přistoupí na splátkový kalendář.Ale je třeba tam zajít co nejdříve.

Miroslavst

Honem si někde půjčte. Plyn se domluvit dá, elektřina-tedy ČEZ bohužel ne.

Cullinda

Mám pocit, že se to dá odložit. Asi jen jednou, ale bez omezení za jak dlouhou dobu.
Zajděte tam, určitě se nějak domluvíte. V těchto věcech nemá cenu strkat hlavu do písku..

elektrikář

Skusit domluvit splátkový kalendář. Je možnost si požádat na radnici o sociální výpomoc za zeptání nic nedáte možná že by pomohly s jenáním s dodavatelem.