lussy-misa

Jak zaplatit do Polska,zboží z Allegra???

Potřebuji poradit zakoupila jsem zboží na Allegru a chtěla si nechat poslat na Polskou poštu,ale prodávající odmítá zaslat POSTE RESTANTE,tak ted nevím jak to řešit a jak to zaplatit co nejdřív,aby se mi to neprodražilo..

Odpovědi
Michal Kole

protože do zahraničí se musí řešit clo/dph a je to komplikovanější

Razza

Záleží na částce, buď přes Western Union, nebo raději PayPalem, přes banku to bude dost drahý, páč je to zahraniční platba, snad jen přes Fio banku by to nemusela být rána.