devi344

Jak zapálit v Assassin creed věž borgiů ?

Nejlepší odpověď
chudst

Abyste zničili vliv Borgiů v dané oblasti musíte vždy najít velitele stráží a zabít ho. Často se však stává, že velitel se před vámi dá na útěk a pokud vám uteče budete muset cca 10 minut herního času počkat dokud se opět neobjeví. Po jeho zabití vylezte na věž Borgiů, proveďte normálně synchronizaci jako na rozhledně a poté vlezte do věže, kde stiskněte klávesu Beze zbraně. Tím věž zapálíte a automaticky z ní seskočíte dolů. Zapálením věže zneškodníte věž Borgiů v dané oblasti a od nynějška budete moci v této oblasti renovovat obchody, památky apod.

Zdroj: http://www.abe­cedaher.cz/in­dex.php?page=na­vod&page2=zobra­zit&id_hry=0000012614