Jana D.

Jak zamezit sekání videa po vyrenderování v Camtasii Studio 7?

Mám problém. Po natočení video ho renderuji v programu Camtasia Studio 7. Ale po každém vyrenderování se mi mé video seká. Nevím čím to může být. Předem děkuji za odpověď

Odpovědi
Nespi

Pokud natáčíš přímo v Camtasia, tak mě napadají tři problémy. 1) Problém s (web) kamerou, která nemá dostatečný frame rate. 2) Problém s PC (a potažmo Camtasia), které nezvládá záznam dobře zpracovávat. 3) Chybějící video kodeky.

Jako první bych ale vyzkoušel render do jiného formátu. Osobně mám nejlepší zkušenosti s formáty .flv, .f4v nebo .wmv. Ale po pravdě už si napamatuju do jakých formátů umí Camtasia renderovat.