Killmen

Jak zamezit růstu dioptrií u progresivní myopie?

Je mi 16 let a pořád se mi zhoršuje zrak, ročně asi o 1 dioptrii. Brýle nechci nosit nastálo, a tak se vás ptám, jde nějak zamezit tomu zhoršování? Nebo zrak o něco zlepšit?

Nejlepší odpověď
gecco

Domluv se se svým lékařem – ale obávám se, že pokud je diagnóza správná, není dobrá prognóza (oko se fyzicky mění a s fyzikou se moc diskutovat nedá)…

Další odpovědi
lexx

očními cviky…
http://www.da­tator.cz/soubor-ke-stazeni-vicha-frantisek-dobry-zrak-bez-bryli-mobi-375222.html
koupit knihu ing.František Vícha nebo se dá i stáhnout z netu