Avatar uživatele
stana73

Jak zamezit kouření sousedům na chodbě v bytovce?Jsem nekuřačka a s dcerou bydlím o patro výš a všechno nám jde do bytu.

Domluvit se nejde-je to jejich věc a pošlou mě do háje.Buď je „zahulená“ celá chodba,nebo je v mrazech okno dokořán(i přes noc).Zatímco oni maji v bytě"čisto",já se bojím otevřít dveře,že dostanu kouřovou facku a nahrne se mi to do bytu.Teď jsem se naštvala a vyhodila popelník z okna :D Děkuji za odpověď,Janštová

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? jendahun, flodur, iceT, bobánek před 4848 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Naštěstí jsem toto nikdy řešit nemusela, ale napadá mě jen, jestli máte nějakého domovního důvěrníka. Nebo někoho, kdo se prostě stará o chod domu. Možná máte domovní schůze, tak to tam přednést.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
flodur

My máme v Domovním řádu zaneseno Zákaz kouření na chodbách a ostatních nebytových prostorách(skle­py,odpočívadla atd.)Kdo u nás v paneláku nekouří doma(náš případ),tak kouříme na balkonech a žádný problém.Přečtěte si Váš Domovní řád a jestli to tam bude tak není co řešit.Myslím že tento Domovní řád by měl být v každé bytovce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Pokud domluva nepomůže, pravidelně rozprašujete technický benzin, aceton, toluen apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

To je problém.Máme to v baráku to samé a nikdo to řešit nechce.Sám jsem kuřák,kouřím si doma,nebo na balkóně,když jdu před barák,vezmu si na vajgly plechovou krabičku s víčkem od krému na boty.Bezohlednost těchto lidí mne taky štve a ještě jsem nepřišel na to,jak proti tomu bojovat.Dnes se všichni řídí tím – nehas,co tě nepálí.Asi jedině natočit kamerou,jít za majitelem domu a hnát to na přestupkovou komisi.Podmínka je mít v baráku ten provozní řád se zákazem kouření v nebytových prostorách.A ten na místě,kde ho nikdo neukrade a nevyhodí a bude tam aspoň týden.Bohužel obraz doby a společnosti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek