Avatar uživatele
autacek

Jak zamezit, aby se z nevyžádaných emailů dostávaly samy do plánovače oplzlé nabídky a schůzky? Přílohy invite.scs a

a calendar…svg

Pozvánka: 60 + seriózně pro pohodu těla i duše snad se tady někdo najde Můj profil je zde https://...odkaz

nebo

Pozvánka: Hledam muže z Prahy, vek 60–65, ideálně vyšší postavy s větším M. Schůzky u tebe nebo v azylu. Myslím to vázne, ale bez závazku…předem se omlouvám, ze neodpovím všem. Můj profil je zde …

a další zde snad ani nepublikovatelné.

Když mi google začne předčítat program na den, nestačím se mnohdy ani divit.

Podotýkám, že emaily ani neotvírám a do kalendáře/plánovače to skáče samo v rámci existence účtu u google.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Odpovědi.cz před 1206 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

Jestli vůbec zamezit jde. Je to jako s telefonním číslem. Stačí zadat do pochybné soutěže, na neověřené stránky (samozřejmě nevědomky) a e-mail už koluje v databázích. Zkusila bych to naházet do SPAMU. Takové e-maily chodí většinou z pár schránek, takže bych tam hodila každou zvlášť. Také jsem tam švihla všechny e-shopy nebo stránky, ze kterých nelze zrušit newslatter. Gmail schránku SPAM sám vyprázdní po třiceti dnech.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… vypnout chytré funkce u gmailu >>> několik týdnů chodí informace, že díky „chytrým fnkcím“ to google za tebe udělá: roztřídí a zařadí mejly, pozve na schůzku atd.
… stačilo to vypnout a nesouhlasit s tím …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Já bych se asi spíš zajímala o to, odkud ta nevyžádaná pošta chodí a podle toho se zařídila.
(Spam jsem neviděla už několik let.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Zablokovat nežádoucí adresy a používat programy, které stahují napřed jen hlavičky mailu, kde si pak můžu zkontrolovat, co nechám smazat a co pustím do počítače. Pro stahování mailu používám desítky let Outlook a stahuji pak už jen neškodné maily. Po stažení do PC to mám nastaveno tak, že ze serveru se pak mail automaticky smaže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Takový spam jsem ještě neviděl. Ani na Googlu, ani jinde

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JsemVegan32

Jak se říká je to tak chytré až je to blbé. Nebo čím více to má funkcí tím více se tam toho může rozbít.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
autacek

Tak už jsem to asi našel, děkuji za reakce.

https://www.cnbc­.com/2019/08/27/how-to-stop-google-calendar-spam.html

před 1206 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

„Jak zamezit, aby se z nevyžádaných emailů nedostávaly samy do plánovače oplzlé nabídky a schůzky?“
… jak zamezit tomu, aby se tam nedostávaly…? Takže vy je chcete dostávat…?

před 1206 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… teda, já nevím, ale nic nelogickýho na tom nevidím, smysl mají obě varianty stejný … a jak se zdá, všichni smysl pochopili … kdyby je chtěl dostávat, napíše: „jak zamezit nedostávání …“

před 1206 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Ten e-mail máte na Gmailu?
Propojení služeb Google kdysi bylo příjemné, dnes už spíš otravuje.
(Používám už jen Google-disk.)

před 1206 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek