jak zamčit složku. Když vytvoím složku v pc nebo na flash disku jak ji zaheslovat. dík

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Lepší flasky obsahují přímo program, umožní soubor na flasce schovat, aby nebyl vidět

zkuste použít program http://www.tru­ecrypt.org/

Osobně jej nemám vyzkoušený

Další odpovědi
HOMER

Napadá mně zabalit ji do raru s heslem..
(kdyby náhodou někdo nevěděl co je to rar,tak tady se to dočte: http://www.rar­.cz/about.php )

Hlada

Pro zaheslování souborů lze použít
Gili Soft File Lock
Lock and Hide
Free Hide Folder
Microsoft Private Folder
dBFile Crypter
Pro vytvoření šifrované oblast na disku
My Win Locker
Pro vytvoření zaheslované oblasti na flash disku
Gili Soft USB Stick

casey

osobne pouzivam tez truecrypt jak pise Michalkole.
kdyz chcete slozku otevrit, vytvori dalsi pismeno disku. Je to valstne sifrovana partition s pristupovym heslem. Prenositelna na jine pc, ci na klicence. musite ovsem dopredu vedet jak velkou slozku potrebujete, „za pochodu“ uz nelze menit

151kbar151

Lockdir je nejlepší. Vyzkoušeno.