Kepler

Jak zamaskovat spáleniny od cigaret? --------- Odpovídejte prosím na otázku. Pokud nevíte, neplýtvejte písmenky.

Občas upadne žhavý konec cigarety na předložku a je to, zůstanou ošklivé černé flíčky na světle zeleném podkladu. Materiál: huňatý polypropylen. Náhradní materiál, kterým bych spálená místa přelepil, nemám.
Děkuji.

Nejlepší odpověď
Emefej

Nešel by ten černý škvarek „nějak“ vyříznout nebo vyškrábat? Bude tam prohlubeň, ale stejné barvy jako podklad a snad by to na první pohled nemuselo být tolik vidět.

Ber to s nadhledem, lepší žhavý konec cigarety na předložku než na předkožku.

Další odpovědi
zjentek

No jasně… zelený fix/zvýrazňovač, popisovač alespoň podobný barvy!

Hele, buď kouříš, nebo máš HEZKOU podložku, clear? Tak kup ještě jednu. Když kouříš, použij kouřící. Když přijde návštěva (prostě ženská na kontrolu), tak použij tu druhou. Časem se káže, že ta druhá je ti k ničemu a tak tu propálenou vyhodíš a začneš hulit na té „návštěvní“. Vím to, vím. A jestli ti to v kvartýru smrdí jako v popelníku, tak ta nová podložka tam stejně bude jako pěst na nos! To je přece jasný, to nešlo neplýtvat písmenky! (; D; D;

Malvína

Buď nekouřit nebo si dávat majzla na upadající kotel 🙂

xiperio

No dával bych si bacha a aspoň máte důvod přestat kouřit.

mosoj

Ty při tom kouříš?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Emefej: Na předkožku pak nastrouhanou bramboru anebo vrazit do aloe, ale fofrem (!!!), to pak nezůstanou jizvy. (;

zjentek

Mrkni po „fixce“ METAL MARKER, ta to přebije i na PP! (; ((;

Malvína

Snad se tolik nestalo. Jako bys vždy odpovídal k věci a neudělal si srandu 🙂

xiperio

Nebo nějakou barvu či spray stejného odstínu.