IvkaxD

Jak zamaskovat prsa?..

no prostě snažim se co nejvíc vybadat jako kluk a jako jinej člověk jenže problem je v tom že mi je vidět podprsenka..

Nejlepší odpověď
Damiana

Vadí ti na tobě i jiná část těla než prsa, která evokuje to, že jsi žena?

Další odpovědi
M.

Proč to děláš? To je něco příšerného, dneska už člověk nerozezná holku od kluka a kluka od holky.

Drap

Tak ji nenos a nemůže být vidět.

AndreiRanger

Ovaž si je fáčem ;-¨)

franku

Nic nemaskuj a snaž se být tím čím jsi t.j. ženou.

honza19hk

no nevím vypadat jako prkno taky není hezký.

kelley

…že by latentní transsexualita ? Nemyslím to nijak ironicky nebo psměšně, jen jako možnost. Proč by jinak holka chtěla vypadat jako chlap ?

anonym

vymuzes treba vyvratit ruce za sebe, nasadit si zezadu na vlasy bryle a klaunsky nos a chodit pozpatku 🙂 zada mas urcite plocha a ty dva hrby uz vysvetlis dedicnou chorobou 🙂
Doplňuji:
jestli se ale takhle snazis zapadnout do nejake ortodoxni party kluku co maji v nazvu party „holky neberem“ pak to opravdu neni ten nejlepsi zpusob 🙂