vevinka007

Jak zamakat ve škole?

Potřebuji zamakat ve škole:/
Ale nevím jak na to, jooo učit se , učit se .. Ale to se vám řekne, když je k dispozici net a člověku učení nezajímá-,–
Prostě to furt překládám na večer
A už mám za 2.pol. 4 pětky!
Štve mě to, chtělo bych dostat někdy vyznamenání ale to nejde, je to nemožné

Nejlepší odpověď
annas

Mít pevnou vůli, být ctižádostivá, snažit se, zapojit rozum, proč je vzdělání důležité.. Uvědomit si, co je důležitější – mít ve škole pětky a propadat, nebo se bavit na netu?.

Připadáte mně jako jedna studentka, která napsala, proč musí chodit na net.
Je to u vás podobné?

„Kdo by pak za mě postřílel všechny ty virtuální postavičky?“

Zvážit,, zda je důležitější zabít virtuálního nepřítele než se něco dovědět. Čím se chcete v budoucnu živit?

Další odpovědi
briketka10

často kladená otázka prostě se uč a je to !!

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-naucit-co-nejvice-za-co-nejmene-casu
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-nejlepe-ucit
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-mam-ucit-na-vsechny-predmety-ve-skole
Doplňuji:
přesně tak, jak píše annas
co sedíš přilepená na netu
a neučíš se ??
večer zjistíš, že nic neumíš
a ve škole bude zas koule !!

melanie

učit se, učit se, učit se, jinak to nejde

VendettaCZ

No budeš se muset prostě učit…nikdo jiný to za tebe neudělá ;) :D

NikkiHeat

S tím jsem měl v I. pololetí střední školy taky problém. Ale pak jsem si promluvil sám se sebou a rozhodl jsem se sám sobě ukázat co je ve mě, zda jsem pánem své mysli nebo jestli mě dokáže „něco“ ovládat a jsem naopak otrokem. Rozhodl jsem že učení bude má priorita. Tak jsem se do toho ponořil, že jsem začal šlapat na paty učiteli – chtěl jsem ho šokovat – tak jsem se učil i věci z vysoké školy co jsem našel na internetu. Neustále jsem z učiteli o něčem debatoval, třída mě za to nenáviděla ale bylo mi to jedno…vlastně mě to začlo strašně bavit. Odmaturoval jsem z vyznamenáním z ekonomie, literatůry, učetnictví, ruštiny, marketingu a managmentu, informačních technologií. Vzpomínám na to rád – proměna jenž vyšla ode mě, z mého nitra mě naučila, že pokud chceš – dokážeš to!!!!!
Doplňuji:
promiň gramatiku ))

Irisa

Prostuduj si pojem prokrastinace – to je tvůj nepřítel…
Zkus si určit nějaký cíl, co k tomu potřebuješ, a potom se k němu nasměrovat. Dál už se řiď rozumem :)