Acer

Jak založit stránku na facebook, když chci aby byla na hru?

Vím, že je tam kolonka zábava, ale pod tím se zobrazí film, kino, program apod. ale hry tam nejsou a chci mít stránku, kde lidi budou moc psát příspěvky a bude to na hry, napadlo mě, že by to šlo jako film, ale radši mi poraďte vy.

Odpovědi
Bedy

Já byhc dal normálně program.
Ale předtím, než stránku definitvně založíte, podívejte se, zda-li na Facebooku není něco podobného nebo stejného.
Je naprosto zbytečné zakládat další stránku o nějaké hře, když už tam třeba jedna nebo víc jsou.