jsemjá

Jak založím druhý účet Google?

Chtěl bych, ale bojím se toho, že když to udělám, smaže se mi ten druhý. Ps: Dělám to na mobilu.

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Na Googlu můžeš mít účtu kolik chceš – měl bys je spravovat, ale jen u jednoho můžeš mít AdSence.

Další odpovědi
Dochy

Ja mam na mobilu nekolik google uctu. Problem to neni. S cim presne mas problem Ty?
Ale ujisti se, ze ke vsem svym uctum znas prihlasovaci informace, pripadne si spravne nastav nouzovy kontakt pro pripadne obnoveni uctu.

Eventualne by mohl problem delat konkretni telefon resp. jeho politika spravy uctu, ale standardne muzes mit uctu kolik chces.