comedian

Jak zalohuju data a zalozky ulozene v prohlizeci?? mam google chrome.

potrebuju preinstalovat notas a chci mit vsechno i po instalaci novy prohlizece.dekuji.
Doplňuji:
a ulozi se tim programem i vsechny ucty hesla a tak?proste vsechno?diky.

Nejlepší odpověď
chudst

Podivejte se na video: http://www.you­tube.com/watch?v=fIT2Y62­1Te4

Krasne prehledne, ani anglicky umet nemusite – staci se ridit vizualne.

edit: zkuste si to treba na jinem pocitaci a uvidite; Chrome moc nepouzivam.

Další odpovědi
arygnoc

ja netusil, že chrome si dokaze neco zapamotovat.

DDarent

Vpodstatě stačí program na ukládání cookies