alexandra

Jak zálohovat záložky v Opeře 24.0?

Všude kde jsem hledala,bylo,že v menu nebo v nastavení je někde import a export záložek.Ve Firefoxu jsem to našla,ale v Opeře to teda fakt nemám.Mám verzi Opera 24.0.Prosím poraďte,potřebuji si záložky přenést do jiného počítače.Ale mám je pouze ve stránce rychlého přístupu,tak doufám,že je nebudu muset ještě všechny naskládat do lišty záložek.Děkuji
Doplňuji:
To jsem přesně věděla,že mi takto někdo odpoví a proto jsem v otázce zdůraznila,že v této verzi není Soubor-import-export.A pokud je si někdo jistý,že je,tak mi to prosím přesně popište.

Odpovědi
beer

„Soubor – Import a Export – Exportovat záložky Opery…
Vytvoří se ti jeden soubor, který do nové Opery dáš stejným postupem, akorát dáš logicky – Importovat záložky Opery.“
http://forum.ddwor­ld.cz/viewtopic­.php?t=4829

Nespi

Nejlepší je vytvořit si účet a přihlásit se na adrese https://auth.o­pera.com/accou­nt/login a záložky se pak automaticky synchronizují. Opera sice uvádí, že tato funkce není 100% zprovozněná u novějších verzí, ale zatím mi to bez problémů funguje už pár měsíců. Nejrychlejší záloha. :)

ptáč

Synchronizuji opera.link o záložky se už nestarám, při přihlášení se načtou.