repes

Jak zálohovat vypálené DVD

Dobrý den,potřeboval bych poradit jak mám zálohovat vypálené Dvd které jsem vypálil na Dvd rekordéru Samsung přímo z videokamery­.Vypálené Dvd jsem si přehrával vždy v Dvd rekordéru a nyní jsem zjistil,že mi nejde přehrát v počítači.Nerad bych o nahrávky přišel,pokud by se mi Dvd rekordér pokazil a taky bych chtěl mít nahrávky v počítači.Děkuji předem pokud bude někdo vědět jak na to.

Nejlepší odpověď
badisko

prehrat mozna nejde v tomto formatu …proste to skopirovat do pc…a predelat format napriklad do avi …nebo jaku uznate za vhodne pomoci programu format factory…ke stazeni zde…http://ww­w.stahuj.centrum­.cz/multimedi­a/prevody_for­matu/format-factory/

Další odpovědi
BANAN93

připojte videokameru i k počítači a zálohujte a nahrajte třeba na nějaký serwer – třeba uložto(a zaheslujte si to)

cochee

Zkoušel jste to přehrát na více PC? Někdy se nechytá DVD mechanika.