novvem

Jak zálohovat svoji hru?

Jak si můžu zálohovat hru, např. GTA San Andreas abych ji mohl hrát na jiném PC? Když se mi můj počítač rozbije a já bych ji chtěl hrát na jiném počítači a znovu ji nekupovat. Existuje taková možnost?

Odpovědi
Muffz

Kupovat znovu ji nemusíš, nekupuješ si hru jako takovou, jen klíč, kterým dokážeš, že máš koupenou licenci. Každopádně data se ukládají do dokumentů do složky (C:/Users/jméno uživatele/Docu­ments/GTA San Andreas User Files). Jsou tam konkrétní savy ze hry, tak ty zálohuj. Když budeš chtít hrát svoje savy na jiném pc, stačí je jen překopírovat do stejné složky.