mosoj

Jak zálohovat „oblíbené“ ?

Již to tady proběhlo a podle toho jsem si zazálohoval „oblíbené“ na flasch disk. Nyní to chci aktualizovat před výměnou počítače a za žádnou cenu nemohu přijít na to jak jsem to dělal. Ta záloha je jako html.

Moc děkuji předem. Stačí odkaz na minulou otázku. Tu se mi také nedaří najít.
Doplňuji:
To bylo staršího data, ale právě jsem na to přišel a „oblíbené“ jsem úspěšně exportoval na flasch disk. Děkuji.

Nejlepší odpověď
panenka

Našla jsem vám mosoji toto

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-ulozit-nebo-zalohovat-programy

Další odpovědi
hanulka11

nevím zda jste myslel tuto?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-zpusob-pouzivate-pro-rychle-otevreni-oblibenych-stranek-na-netu

anonym

firefox třeba umí oblíbené ukládat na internet (pod váš google účet) takže kdykoliv jmeno a heslo k tomuto uctu zadate po nove instalaci, nebo na uplne jinem pocitaci si firefox vsechny oblibene odkazy zase z internetu stahne do prohlizece, je to velmi prakticke, vlastne vas to zcela zbavuje nutnosti zalohovat tato data.

anonym

ta sluzba se jmenuje Firefox Sync a da se pouzit treba i k tomu abyste meli sve oblibene na pocitaci i na telefonu uplne stejne … http://www.mo­zilla.com/cs/mo­bile/sync/

anonym

nebo na vice pocitacich soucasne, to je jedno 🙂 proste sluzba zajistuje zalohovani na internetu a replikuje oblibene na vsechna zarizeni kde zadate sve prihlasovaci udaje, … staci pak pridat oblibenou zalozku v telefonu a objevi se i na vasem domacim pocitaci, notebooku, v praci … atd …