Jak zálohovat IE8?

Jak zálohovat záložky v IE8.. vyskytnul se mně problém IE vůbec nefunguje budu ho asi muset odinstalovat a znovu nainstalovat.­.potíže se schránkou je tam červený vykřičník..odin­staloval jsem poštáka a nejde znovu nainstalovat

Nejlepší odpověď
anonym

zkuste si stáhnout instalačku prohlížeče Mozilla Firefox nebo Google Chrome … a nebudete muset zaostalý explorer vůbec řešit (jen upřímná rada z dosavadních zkušeností s webem obecně)

http://firefox.com/
nebo
http://www.go­ogle.com/chro­me/

OBA tyto moderni prohlizee si samozrejme umi pri instalaci automaticky prevzit vsechny dosud ulozene zalozky v exploreru, takze je nemusite stehovat rucne.

Další odpovědi
Bumbes

Přesně jak píše „ge0rge“, použij jeden z doporučovaných prohlížečů.
Ještě mám vyzkoušené kvalitní RealPlayerBrowser a Safari, ale ty ve FREE verzi nemají CZ.
IE8 je tak dobré asi jen na stažení konkurenčního prohlížeče…

fortin

Opravdu aktualizaci IE v počítači vyhledejte a odinstalujte. Na nějaké vykřičníky nezbývá čas. Chtěl bych se pochlubit s prohlížečem který nepotřebuje tisíce doplňků, natož je vyhledávat a číst obsáhlé návody. Firefox a Mozzila bohužel musely odejít z mého PC. Ovládání mého prohlížeče řeší rychlejší gesta – pohyby myší. V mém prohlížeči http://www.stre­am.cz/video/434164-opera-jak-blokovat-reklamy-cookies-gesta-mysi mohu cokoliv. Takový kdyby byl svět. Vlastně používám současně dvě verze. Opera 10.10, 10.50 Labs jako 2 nezávislé prohlížeče.

Záložky jsou zálohovány běžnou zálohou. Ale to je málo. Můj prohlížeč obsahuje export záložek do jednoho souboru který mohu uchovat na zcela jiném paměťovém médiu.

Vybrané cookies s názvem Add.. nebo z některého východního státu se mě neukládají.
Abych nezapomněl na český slovník ke kontrole a náhradě slov, tak ten tam je.

Zdroj: http://www.stre­am.cz/video/434164-opera-jak-blokovat-reklamy-cookies-gesta-mysi

anonym

A omlouvám se že má odpoved nebyla takova jakou jste mozna ocekaval/a. Nemohu si pomoci, spatne zkusenosti s explorerem jsou opravdu vyznamne, explorer a jeho zahadna popularita je nocni murou snad kazdeho webmastera, který pro tento „střep“ musí něco náročnějšího tvořit 😉