jana91

Jak zakrýt korozi na blatníkách u starší fábie?

Vyměnit díly a přelakovat se to údajně už nevyplatí, tak bych tu korozi chtěla zakrýt alespon kvůli vzhledu. Jakým způsobem to mám řešit? Předem všem děkuji za odpovědí a názory.

Nejlepší odpověď
Drap

Očistit zkorodovaná místa, natřít odrezovačem.Po zaschnutí přetmelit. Po zaschnutí tmelu vybrousit a lehce stříknout, třeba za pomocí spreje, stejným odstínem. Podle potřeby stříknout vícewkrát. Po zaschnutí celý díl přeleštit.

Další odpovědi
Schluker

Pokud je koroze hloubkova, tak to vzdycky bude kratkodobe reseni. Drapuv navod lze v zasade pouzit. Pokud je koroze jen na lemech, tak bych zvazil porizeni designovych list, ktere by to prekryly. Koneckoncu o moc hur to uz asi vypadat nebude.

Jinak samozrejme nejlevnejsi varianta opravdoveho reseni je navstivit vrakoviste a sehnat si dily tam :)