Silvershine

Jak zakročit proti potížím s dýcháním ?

Asi tři dny mám potíže s dýcháním, respektivě cítím v krku hlen, který nejde vykašlat, mám pocit nedostatku vzduchu, nikdy jsem tím netrpěl, nevíte čím by to mohlo být a jak by se to mohlo léčit?

Nejlepší odpověď
kropitko

Nevím…nemůže to být alergie?? Nemáte doma zirtek,že by jste vyzkoušel jestli nezabere. No vidím to v pondělí na lékaře,co?

Další odpovědi
Michal

Navštivte lékaře.