quentos

Jak zakončil Krampol silvestrovskou show?

začal to originální aktualizací známé pohádkové formule – „byl jeden král, měl na peci vál, a na tom vále kocoura – a ten kocour… si tam válel…“ Zakončil ten verš skutečně tím, co by si na konci toho verše každej z nás domyslel, nebo to nějak originálně zaonačil, nevzpomenete někdo? My jsme se totiž složili smíchy už před tím posledním slovem, takže jsme z něj slyšeli kulový…

Nejlepší odpověď
barnajka

Možná se pletu, ale podle mě tam toho pinďoura na 99,9% opravdu dal :)
Silvestrovskou televizní ‚zábavu‘ sice důsledně bojkotuju už několik let (takže ani tentokrát jsem na bednu nekoukala)… ale jak už tak Krampola znám, ten pinďour se u něj zdá být velmi pravděpodobným.
Jednak proto, že oplzlej slizkej humor bývala Krampolova parketa vždycky…
…a jednak už mám vypozorováno, že pan Krampol neumí být vtipnej sám za sebe. Vždycky trapně papouškuje sto let starý vtipy, který jenom ‚obohatí‘ o svůj rádoby vtipný originální přednes, čímž zdánlivě vypráví vtip zcela nový, divákovi neznámý…ovšem při závěrečné pointě si zklamaně uvědomíš, že tenhle fór jsi už slyšel milionkrát :)) Krampol mi připadá bejt rok od roku trapnější a jakoby s humorem v koncích – věř mi, že na vlastní pointu by se v té rýmovačce už nezmoh'. Natuty jenom odříkal to, co sám někde odposlechl nebo vyčetl.
A jelikož ten ‚pinďour‘ do říkanky patří i v ‚originále‘, troufám si tvrdit, že tohle slůvko jest tím slůvkem, který tvým uším v záchvatu silvestrovskýho veselí uniklo ;)

http://www.ko­mik.cz/sms/bas­ne/dat-10-10/

Další odpovědi
iceT

Tak na 100% byla tahle silvestrovská show v televizi již před dvěma lety,taky na silvestra…