zjentek

Jak zakázat vyžadování hesla mého účtu při startu systému Win 10?

Takovou banalitu nenajdu sám? No to ty desítky pěkně začínají, to vám povím..

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Možná ti pomůže rada v odkazu.

Zdroj: https://blog.i­jacek007.cz/Na­vody/jak-v-systemu-windows-10-vypnout-heslo-pro-prihlaseni

zjentek

Tywoe tak já ho změnil ale nevepsat ho do kolonek vůbec mě nenapadlo… to jsem ale kokot, no musím se já pochválit, bo za mě to nikdo neudělá… díky Hufnágle, pánbůů zaplať! (;

Hufnágl

Vatikánskou měnu neberu! 😁

zjentek

Pokud by se některý odpovídající zde pozastavoval nad myšlenkou, že s touto funkcí nelze disponovat, pokud systém není řádně aktivovaný, tak doplňuji – ano, systém JE AKTIVOVANÝ!