Avatar uživatele
Tmavovlaska

Jak zakázat rodičům vstup do kroužku?

Po škole budu vést kroužek pro děti, jak zakázat taktně rodičům, aby v kroužku nebyli a čekali své dítě na chodbě?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2473 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Netuším, o jaký kroužek a jak staré děti se jedná (spíše bych touhu rodičů se účastnit viděl jako okrajovou) - ale ty jsi vedoucí a jen ty můžeš určovat podmínky...
;-)
Jen je stanov předem a pak striktně dodržuj (jakmile z nich jednou uděláš výjimku, celý systém bude směřovat ke ´zhroucení´).
___
Koneckonců - kroužek má být pro děti (nikoli pro jejich rodiče) a přítomností rodičů dětská pozornost ´trpí´, případně se dítě má tendenci chovat jinak, než v rodičovské nepřítomnosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
setapouch

Rodiče jsou za děti právně odpovědni, pokud chtějí být se svým dítětem a je to v souladu se zákonem, nemůžeš jim v tom bránit.
Sepsal bych pravidla a tam stanovil, že z toho a toho důvodu (opravdu konkrétní důvod, aby to rodiče nebrali jako prázdnou buzeraci) žádáte rodiče, aby nerušili kroužek svou přítomností.
Doplňuji:
Vzpomeň na skautské vedoucí obviněné (nevím, jak to dopadlo) ze zneužívání svěřených dětí. Pak je určitě zájem rodičů občas děti zkouknout opodstatněný.

Upravil/a: setapouch

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Respekt

Zakázat jim to nemůžeš. To je protizákonné. Můžeš je leda tak o to pěkně poprosit. Např. Děkuji Vám, že jste Vaše děti poslali právě zde, ale prosíme Vás o to aby jste nás nevyrušovali a počkali na chodbě. Nebo tak, mě psaní moc nejde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

> http://www.google.cz/…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Rodiče tam mají své děti, také za kroužek platí, tak chtějí vědět co se tam děje a zda se jim někdo dostatečně věnuje.

Počítám, že zůstanou jednou, možná dvakrát a pak už chodit nebudou. Rodiče dávají děti do kroužku i z důvodů, že to mají jako hlídání.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce