bauerlukin

Jak zajistit, aby se vllhko nedostalo do boty přes gumovou podrážku?

Dobrý den, četl jsem o impregnaci ale mám dojem, že v tomto případě impregnace nepomůže, nebo se bota impregnuje celá, i s gumovou podrážkou dole? Díky předem

Nejlepší odpověď
Hlada

Vlhkost se do boty nemůže dostat přes gumovou podrážku. Jedině, kdyby byla prasklá. Impregnace má smysl jen na porézní vršek a případně šití.

Další odpovědi
elkon

Pokud se dostává vlhkost přes gumovou podrážku, je to bota na vyhození. Od toho je to guma, že přes ní vlhkost ani voda neprojde.