dust8

Jak zajistit, aby rostly papriky ve sklenících rovně a neplazily se svým růstem křivě po zemině?

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Zabodni vedle paprik kus klacku, stvol zajisti provázkem!

Další odpovědi
zjentek

A jak ti rostly okurky? taky po zemi? Papriky (plody) by měly viset, neměly by se plazit po zemině. Můžeš si po skleníku natáhnout různý špagáty pro uchycení pnoucích rostlin. Pokud to bude možný, tahej je vertikálně, nikoli vodorovně. (;