JájsemRaibek

Jak zajistit, aby prkýnko nestudilo?

Zkoušel jsem takový ten plyšový návlek, ale to je nehygienické a blbě to na prkýnku drží, ale jak jinak zajistit, aby prkýnko na WC nebylo studené, že když si na něj sednu, zkroutí se mi i palce u nohou.

Nejlepší odpověď
led

Nepoužívajte žiadne umeliny. Poctivé drevo nechladí. Ale je to ešte jednoduchšie: použite turecký spôsob a sprchu…

Další odpovědi
fcoop

Prima otázka.
No – existují vyhřívaná prkénka.
Pokud neseženeš,zkus to obráceně.
Ochlaď si příslušné partie ledem,pak ti prkénečko bude celkem lhostejné.

arygnoc

pošlite pred sebou na potrebu drahú alebo potomka.

;-Q

inak dobrý nápad na eskort-servis: ohrievač/ka prkýniek.
zavoláte si a príde vám lepá deva/junák ohriať prkýnko.
Doplňuji:
mám na to celkom dobrú fintu:

  • idem na wecko a budem tam asi tak hoďku!

a máte vidieť ten frmol, ako sa tam trepú predo mnou. :DD
a zahrejú mi prkýnko.

;-Q

suaeda

Škoda, že již nejsou na vesnicích k vidění bývalé kadibudky. Pokud se člověk zbudil v noci a přišlo to na něj pak nezbylo nic jiného než za jakéhokoliv počasí (v zimě za mrazu, v létě za bouřky) absolvovat cestu na toto nepříjemné studené zařízení. Samozřejmě, že trpěl celý člověk včetně zadní partie. Pokud by se našla taková šikovná kadibouda dostatečně vzdálená od obytného komplexu tak doporučuji tak měsíc chodit jenom tam. Pak si člověk váží WC hned v bytě a neřeší studená prkénka.

gecco

Elektricky vyhřívané – ale bacha, aby neprobíjelo, to by bylo k pos*ání…
;-DD
Doplňuji:
Vono to fakt existuje…!!
;-DD

http://www.he­ureka.cz/?h%5Bfra­ze%5D=vyhriva­ne%20sedatko

ReHu

Nebo kup to vyhřívané.

marci1

Topit na WC, nebo si sedátko nahřát fénem. 🙂

Lamalam

Urči někoho jako lidského předehřívače. Z vyprávění mého otce vím, že na vojně to prý bylo běžné.

VeRe1983

Vyndat z mrazáku sáček se zeleninou, přiložit si ho k půlkám na pár sekund, odložit a pak jít vykonat potřebu. Prkýnko najednou bude krásně teplé.

iceT

Levně,potažmo zadara?Nesedat na prkýnko,což se samozřejmě při potřebě velké potřeby praktikuje blbě.:-)

klumprt

Nejdřív ho důkladně počurat a pak si na něj sednout.

postcd

ještě tu nebylo zmíněno, položit na prkénko toaletní papír, dřevěné prkénko na místo plastového zní jako zajímavý nápad

mosoj

Nesvlékat si kalhoty.

anonym

Já bych si prdelku nahřál,třeba nad ohněm,pak bych el potřebu vykonat,jinak bych tam nešel,,

led

mosoj, vy ste určite videli maskovaciu kombinéziu ruských vojakov. Mali na to vzadu dieru s odopínaním. :)