vladimír

Jak zajistit, aby odkvetlá orchidej znovu vykvetla?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Pečujete o ni stejně jako v době květu a neodstřihujte odkvetlý stvol.

Další odpovědi
atriplex

Příště uveďte jméno orchideje. Jsou mezi nimi velké rozdíly co se týče následné péče.

Radak

Také pomáhá zvýšit rozdíl mezi denní a noční teplotou, tj. tu noční asi o 5°C mít nižší- třeba v kuchyni nebo v ložnici.

rosa

Já minule neostřihla odkvetený stvol a trvalo více jak půl roku než zvovu vykvetla. Před měsícem jsem stvol odsřihla a dnes má už nasazeno na květ. Možná je to i tím, že jsem ji po 2 letech přesadila a to do hlíny pro orchidee.