bolak

Jak zajistí policisté nebo myslivci, že jim nikdo neukradne fotopasti, které někam umístí?

Mají tam další fotopast která tu první hlídá, nebo jak to provedou?

honza19hk: no, právě já bych to chtěl na místě kde je jenom 1 strom, aby mi to hlídalo pole :) to by asi nebylo moc nenápadný co? ale kam jinam to dát..

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nezajistí to nijak. I fotopasti se kradou.

Další odpovědi
honza19hk

nezjájistí.krejt jednu past druhou fotopastí jde. Nicméně fotopasti se dělajía umisťují tak aby byly co nejméně vidět. Už se mi stalo že jsem v lese nalíčil 2 fotopasti, pak jsem ale tu jednu nemohl najít ani já , jelikož byla velmi dobře ukrytá.

Fotopast je maskovaná nebo se vyrábí v různých barvách, podle barvy stromu si vyber fotopast. http://www.e-fotopast.cz/fo­topast-na-zlodeje.html
Takže pokud zloděj neví, že tam je, je málo pravděpodobné, že ji ukradne.

zjentek

k doplnění- umísti past a až polezeš dolů, ořež cestou odshora všechny větve ..na kontrolu snímků si pak můžeš od hasičů pronajmout plošinu.

anonym

Zjistí to tak,když přijdou na to místo,kde byla fotopast umístěna a nenajdou jí tam.

bolak

A ty fotografie se ukládají někam na paměť, nebo se někam posílají nebo jak to přesně funguje?

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.