Avatar uživatele
bolak

Jak zajistí policisté nebo myslivci, že jim nikdo neukradne fotopasti, které někam umístí?

Mají tam další fotopast která tu první hlídá, nebo jak to provedou?

honza19hk: no, právě já bych to chtěl na místě kde je jenom 1 strom, aby mi to hlídalo pole :) to by asi nebylo moc nenápadný co? ale kam jinam to dát..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, Lamalam před 3047 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Nezajistí to nijak. I fotopasti se kradou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
honza19hk

nezjájistí.krejt jednu past druhou fotopastí jde. Nicméně fotopasti se dělajía umisťují tak aby byly co nejméně vidět. Už se mi stalo že jsem v lese nalíčil 2 fotopasti, pak jsem ale tu jednu nemohl najít ani já , jelikož byla velmi dobře ukrytá.

Fotopast je maskovaná nebo se vyrábí v různých barvách, podle barvy stromu si vyber fotopast. http://www.e-fotopast.cz/fo­topast-na-zlodeje.html
Takže pokud zloděj neví, že tam je, je málo pravděpodobné, že ji ukradne.

Upravil/a: honza19hk

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

k doplnění- umísti past a až polezeš dolů, ořež cestou odshora všechny větve ..na kontrolu snímků si pak můžeš od hasičů pronajmout plošinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zjistí to tak,když přijdou na to místo,kde byla fotopast umístěna a nenajdou jí tam.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

A ty fotografie se ukládají někam na paměť, nebo se někam posílají nebo jak to přesně funguje?

před 3047 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1830 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek