jikraa

Jak zajisit, aby se mi počítač pokaždé, když se jej dotknu, nevypnul?

Nejlepší odpověď
led

Nedotýkať sa!

Ale teraz vážne.
Ide asi o PC s kovovou skriňkou a nedostatočne ukostrený. Ak prídete k nemu nabitý/á statickou elektrinou, môže ho elektrický výboj pri dotyku vypnúť. Skontrolujte si prívodný kábel, prípadne spojte počítač s iným ukostreným zariadením … ochrana pospojovaním
Skúste sa pred prácou na počítači elektricky vybiť. V niektorých prevádzkach sa používajú náramky vodivo spojené s ukostreným pracoviskom

Další odpovědi
Michal Kole

Máte špatně nastavený spací/úsporný režim

Ovládací panely > Možnosti napájení > Upřesnit

Pokud máte špatnou elektroinstalaci, tak musíte dotáhnout všechny šroubky ve svorkách, které drží dráty. To znamená rozebrat rozvodnici, rozbočovací krabice, zásuvky a vše dotáhnout. Hliník tzv. teče, to znamená, že se sám uvolní ze svorky a když teče proud vzniká přechodový odpor a místo se hřeje a může vzniknout požár.

Ještě upozornění. Podle zákona si na toto musíte zavolat elektrikáře. I když na druhou stranu pokud vše vypnete a jen dotáhnete šroubky (nic na zapojení neměníte) tak se nemůže nic stát a může to stavu věci pomoci