LůcaDůcaPůca

jak zahustit lak?

ravim, koupila jsem si novy lak na nehty a az doma jsem zjistila ze je moc ridky a ze z nehtu zteka. nevite cim ho jakoby zahustit? napadlo me, nechat ho otevreny chvili na vzduchu ale nevim zdali je to nejlepsi napad

Nejlepší odpověď
www

Sice s tím zkušenost nemám, ale poněvadž jsou ředidla většinou prchavá, zkusil bych ho nechat nějakou krátkou dobu (max 30min) otevřený, pak uzavřít a protřepat. Případně vše opakovat.

Další odpovědi
briketka10

reklamuj ho..

anonym

Taky jsem takový koupila, nechtělo se mi ho vyhazovaat, slla jsem dv do jednoho, jeden starší, co už byl takový dost hustý, ale nevyplatí se to, stejně je špatný, má hrudky, takže vyhodit.
Doplňuji:
Když zůstane otevřený, udělá se na povrchu taková krusta, to se pak už nedá zamíchat, jen odstranit a pod tím bude zas jen ten řidký lak, takže ti nakonec nezbyde nic.

honza19hk

záleží co je v tom jako ředidlo,nevím nejsem ženská takže to neznám.Nicméně barva a´t už jakákoli takže asi i ta na nehty na vzduchu tuhne.Tzn jak už tu bylo napsáno nech to chvíli otevřený.A ne moc dlouho.

melanie

Napadlo mě smíchat to s bezbarvým lakem, ale nevím jak by to dopadlo.Nemám s tím zkušenosti