Avatar uživatele
LůcaDůcaPůca

jak zahustit lak?

ravim, koupila jsem si novy lak na nehty a az doma jsem zjistila ze je moc ridky a ze z nehtu zteka. nevite cim ho jakoby zahustit? napadlo me, nechat ho otevreny chvili na vzduchu ale nevim zdali je to nejlepsi napad

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3919 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Sice s tím zkušenost nemám, ale poněvadž jsou ředidla většinou prchavá, zkusil bych ho nechat nějakou krátkou dobu (max 30min) otevřený, pak uzavřít a protřepat. Případně vše opakovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

reklamuj ho..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Taky jsem takový koupila, nechtělo se mi ho vyhazovaat, slla jsem dv do jednoho, jeden starší, co už byl takový dost hustý, ale nevyplatí se to, stejně je špatný, má hrudky, takže vyhodit.
Doplňuji:
Když zůstane otevřený, udělá se na povrchu taková krusta, to se pak už nedá zamíchat, jen odstranit a pod tím bude zas jen ten řidký lak, takže ti nakonec nezbyde nic.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

záleží co je v tom jako ředidlo,nevím nejsem ženská takže to neznám.Nicméně barva a´t už jakákoli takže asi i ta na nehty na vzduchu tuhne.Tzn jak už tu bylo napsáno nech to chvíli otevřený.A ne moc dlouho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
melanie

Napadlo mě smíchat to s bezbarvým lakem, ale nevím jak by to dopadlo.Nemám s tím zkušenosti

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek