pn65

Jak zahubit mravence v koupelně?

Bydlím v paneláku a začali nám lézt faraoni po vanou, asi lezou kvůli vodě, nevíte jak je zahubit? Dal jsem jim tam na zem sice jed ale nevím jak to bude účinkovat v souladu s vlhkem až se někdo vysprchuje.

Nejlepší odpověď
annas

Neměla jsem mravence v koupelně, ale nějak se dostali do pokoje. Postříkala jsem je biolitem na lezoucí hmyz, v momentě bylo po nich. Je to sice chemie, ale zvolila jsem rychlost.

Když se objevili venku před vchodem, zabral mletý pepř, pálivá paprika a sůl, jindy ocet.. Přesunuli se jinam.

Další odpovědi
michalds

Dobré zkušenosti mám s tímto: https://www.ba­yergarden.cz/ba­yer-garden-nastraha-domecky-na-mravence
Akorát budeš muset denně, po dobu asi týdne, vysávat spousty mrtvích mravenců na zemi.

Brblal

U nás se prodává přípravek FORMITOX, ten ničí mravence.

Kajoch

V koupelně možná trochu problematické,ale ostatním doporučuji všechna místa,kde se mravenci nacházejí posypat mletou skořicí.