e1232851@trb

Jak zahrnout do účetnictví nákup, od něhož nemám doklad?

buď A) – nákup např.: z Aliexpresu?
nebo B) – nákup od fyzické osoby z ČR např.: výkup nějaké věci přes bazoš za účelem prodeje ze ziskem.

Nejlepší odpověď
Drap

Nákup na Aliexpresu. Máš doklad o zaplacení a doručovací doklad. Od fyzické osoby můžeš nakoupit na základě vytvořené vzájemné smlouvy se všemi náležitostmi a potvrzením platby.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… nijak, neni doklad, neni koupě …

Mc Merkurion

Drap: … no jo, ale on se ptá, že je nemá, tak si je asi neschoval …

Smlouvyzdarm

Otázkou zůstává zda to tak skutečně myslel, a proto bod pro oba 🙂

Mc Merkurion

… a to se už asi nedozvíme …