Kalim_YT

Jak zahřát vodu v bazénu?

Jak zahřát vodu v bazénu? Je jaro, už mám napoštěný bazén.. ale voda v něm je nesnessitelně studená a nechcou se mi kupovat nějaké drahé „zařívače“… Nevíte jak vodu během pár dní zahřát?

Nejlepší odpověď
Edison

Prohnat průtokovým ohřívačem… 😁 Nebo ponorný vařič… 😁 Ten průtokáč by mohl být i solární (hadicový). Několik desítek metrů černé hadice na černém podkladu a čerpadlem tu vodu jím prohánět, třeba zařadit do okruhu s filtrem.

Další odpovědi
Kepler

Jo, to jsem viděl: černá gumová hadice stočená do spirály, hozená na plechovou střechu. Sice primitivní, ale účinné. Chce to jen ponorné čerpadlo v bazénku a cirkulovat.

cukrar

Za málo peněz neohřejete vodu rychle. Páč přes noc opět trošku vychladne. Pokud pořídíte hadici na střechu, musí být hodně metrů, taky to musí zvládnout čerpadlo. Není snadné levně vytápět bazén.

StandazManga

Čau a jakej máte? Já teď sháním bazén https://netob­chodak.cz/baze­ny/132266-marimex-bazen-florida-premium-grey-4-88x1-22-m-s-piskovou-filtraci-sand-4-10340037.html a zajímá mě, jestli se tohle vyplatí, máme právě menší zahradu.

lindicka4478

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.