Avatar uživatele
Kalim_YT

Jak zahřát vodu v bazénu?

Jak zahřát vodu v bazénu? Je jaro, už mám napoštěný bazén.. ale voda v něm je nesnessitelně studená a nechcou se mi kupovat nějaké drahé „zařívače“… Nevíte jak vodu během pár dní zahřát?

Zajímavá 0 před 2174 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Prohnat průtokovým ohřívačem… 😁 Nebo ponorný vařič… 😁 Ten průtokáč by mohl být i solární (hadicový). Několik desítek metrů černé hadice na černém podkladu a čerpadlem tu vodu jím prohánět, třeba zařadit do okruhu s filtrem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Jo, to jsem viděl: černá gumová hadice stočená do spirály, hozená na plechovou střechu. Sice primitivní, ale účinné. Chce to jen ponorné čerpadlo v bazénku a cirkulovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cukrar

Za málo peněz neohřejete vodu rychle. Páč přes noc opět trošku vychladne. Pokud pořídíte hadici na střechu, musí být hodně metrů, taky to musí zvládnout čerpadlo. Není snadné levně vytápět bazén.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
StandazManga

Čau a jakej máte? Já teď sháním bazén https://netob­chodak.cz/baze­ny/132266-marimex-bazen-florida-premium-grey-4-88x1-22-m-s-piskovou-filtraci-sand-4-10340037.html a zajímá mě, jestli se tohle vyplatí, máme právě menší zahradu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
lindicka4478

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1158 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2111 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek