tomo200169

Jak zahrát „Neon Lights“ od Demi Lovato na kytaru?

Ahojte, chtěla bych vědět jak mám zahrát Neon Lights od Demi Lovato na akustickou kytaru. O akordy mi nejde, ty si dokážu najít, ale nevím jak mám hrát pravou rukou. Prosím, jestli by jste mi nemohli poslat nějaký dobrý návod nebo mi napsali jak mám s tou rukou hrát. Budu ráda za vaše odpovědi. :)
Doplňuji:
Prosím, odpovězte :)

Odpovědi
anonym

zkus to tady
https://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&hl=cs&ie=UTF-8&rlz=1T4GGNI­_csCZ501CZ502&q=de­mi+lovato+-+neon+lights+akordy