Littl3

Jak zahrát na kytaru Blink 182 I'm gay

Chtěl bych se naučit zahrát tuto písničku ale neznám noty :D Poradíte ?

Odpovědi
Filso

Můžeš se to naučit podle tabulátoru: http://tabs.ul­timate-guitar.com/b/blin­k_182/im_gay_tab_806865­id_28032009da­te.htm. Ty linky představujou struny. Čte se samozřejmě z leva do prava a tím pádem i hraje. Ty čísla znamenají na kterým pražci kytary máš přidržet prst. Ty co jsou pod sebou se hrají zároveň. Jako první máš zároveň zahrát strunu E na třetim pražci, A na pátym a D taky na pátym. Pak už jen posouváš prsty podle toho jak je to tam vyznačený. Hodně štěstí chlape. 😉