dust8

Jak zahnat chuť na pivo bez piva či birellu?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Otázka je spíše na zjentka, ale co už. Způsobů je mnoho, počínaje propláchnutím tlamky trochou benzínu (pak přejde chuť na VŠECHNO) až po ránu palicí do gemby (taktéž přejde chuť na VŠECHNO)!

Osobně jsem v už tak poměrně slabé konzumaci piffsonů ještě více polevil po objevu ciderů (nejlepší jsou čistě jablečné, podle mne). ;) :D :D

Další odpovědi
Kepler

Dát si vodku s ananasovým džusem! Je to tak dobré, že na piviště rázem zapomeneš.

quentos

Nalejt se vodou (0,5 l a více) nebo si dát víno.

zjentek

Zkus líh. Tak se vyloučí možnost, žes na pivo chuť třeba vůbec neměl, jen ti chybělo doplnit jiné „volume“.

Jinak to bude individuální, někomu může stačit třeba pangamin, no ale pokud budu nějakých 60 let z piva vylitý jak váza, tak ji asi těžko zaženu ciderem, žejo aliene! D; D;

dubraro

Těžko, hodně těžko.